Beyaz Eşya Servisi

Bosch Beyaz Eşya Servisi İstanbul

Bosch Beyaz Eşya ServisiTüm Beyaz Eşyalarınızı servisimiz sorunsuz bir şekilde tamirini yapmaktadır.
Bosch Beyaz Eşyalarınızın arızalanması durumunda servisimizi arayıp fiyat alabilirsiniz bizi aramadan herhangi bir yere cihazlarınızı teslim etmeyin.
Tamirini yaptığımız başlıca ürünler Fırın, Elektrikli Ev aletleri, Bulaşık makinesi, Çamaşır makinesi, Kurutma Makinesi, Elektrik Süpürgesi, Buzdolabı, Derin Doondurucu.

Bizi arayıp arıza kaydı verdikten sonra bosch beyaz eşya servisi yaklaşık 1 saat içinde evinize gelerek arızalı ürününüz ile ilgili arıza onarım işlemine başlamaktadır.

Ayrıca servisimizi sadece arıza kaydı bırakmak için değil aynı zamanda basit durumlardan kaynaklanan servisin gelmesine gerek olmayan kullanıcı tarafından giderilebilecek arızalarda telefondaki danışmanımız size yardımcı olacak ve servisin gelmesine gerekli bir durum yoksa size arıza giderme konusunda yardımcı olacaktır.

Bir telefon uzağınızda bulunan Bosch Beyaz Eşya servisine 444 19 64 numaralı telefondan ulaşabilir telefondaki servis uzmanımızdan yardım alabilirsiniz. İstanbulun en iyi teknik servislerinden birisi olan Kılınç Servis Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Beyaz Eşya Servisi Tamir Ettiğimiz Ürünler
Bulaşık Makinesi
Çamaşır Makinesi
Kurutma Makinesi
Buzdolabı
Ankastre
Fırın
Elektrikli El Aletleri

Bir Cevap Yazın