Buzdolabı Servisi

Bosch Buzdolabı Servisi İstanbul

Bosch Beyaz Eşya ServisiBosch Buzdolabı arızalarında servis merkez telefonumuz olan 444 23 89 numarasını arayıp bilgi alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Her Bosch Buzdolabı arızasında servisin gelmesine gerek yoktur, Buzdolabınızın ikaz seslerine göre yapacağınız ufak müdaheleler buzdolabınızın tekrar normale dönmesini sağlar.

Eğer buzdolabınız ikaz sesi veriyor ise bunun anlamı buzdolabının soğutma bölmelerinde sıcaklık hızla yükseliyor demektir, Buzdolabınızın kapağı açık kalmış yada kıyık kalmış olabilir. Eğer cihazınızı ilk defa çalıştırıyorsanız ve bu sesi alıyorsanız alarm düğmesine basınız buzdolabınız sizin ayarladığınız ısıya gelene kadar alarm ışığı yanıp sönecektir. Bu tür durumlarda 444 23 89 numaralı Bosch servisimizi arayıp ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bazen buzdolabının sesinin değişmesi bulunduğu yer şartlarından kaynaklanabilir, buzdolabınız yere tam paralel yerleştirilmemişse ve 4 ayağıda yere tam oturmamışsa tam oturtmak için vidalı ayakları sağa sola cevirerek ayarlayın ve buzdolabınızın diğer hiçbir esya ve mutfak dolabına vs. temas etmediğinden emin olun ayrıca buzdolabınızın içindeki meyve sepeti ve şişeler kavonozlar birbirine değerse yine ses yapabilir.

Bazen buzdolabınızdan horultu sesine benze hafif bir ses gelebilir telaş etmeyin buda sadece soğutucu komprösüründen kaynaklanmaktadır. musluktan hafif su akar gibi şırıltı sesi geliyorsa buda soğutucu borularından akan su sesidir. Catırtı sesleride komprösür devreye girdiği ve devreden çıktığı zaman çıkardığı bir sestir. Buzların otomatik olarak çözüldüğü zaman cıtırtı sesleri gelir.

Buzdolabınız çalışıyor ama soğutmuyorsa muhtemelen kapı fitilleri eskimiştir ve ısı kaybı oluyordur yada buzdolabınızda Gaz kaçağı vardır kaçak kontrol edilip gaz yüklemesi yapılması gerekir.

Bosch Servisimiz 7-24 çalışmaktadır herhangi bir arıza durumunda 444 23 89 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın