Klima Servisi

Bosch Klima Servisi İstanbul

Bosch Beyaz Eşya ServisiServisimiz Yaz aylarının vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan Bosch Klima Cihazlarınızın Periyodik bakımını, Arıza Tespitini, Klima Montaj ve Yer diğişimi taşıma işlemini, Gaz dolumunu gibi hizmetleri titizlikle yerine getirmektedir.

Başlıca Klima Hizmetlerimiz

Klima Sökülmesi Takılması Nakliye

Eğer taşınıyorsanız ve klimanızıda yeni evinize taşımak istiyorsanız yada Klimanızı başka bir odaya taşımak istiyorsanız servisimiz montaj ve demontaj işlemlerini yerine getirmektedir.

Klima Periyodik Bakımı

Klimanız elektronik bir cihaz olduğu için zamanla elektronik kısmında , filtrelerde yada mekaniğinde arızalar oluşabilir senelik periyodik bakımlarını düzenli yaptırırsanız bu tip arızalar minimum seviyeye iner ve uzun yıllar cihazınızı performanslı kullanırsınız.

Klima Arızası Tamiri

Klimanızda oluşan arıza durumlarında servisimiz arıza tespiti yapar ve en uygun ve kaliteli tamir hizmetini size sunar.

Kredi Kartı İle Kapıda Ödeme

Klimanız Arızalandı ve üzerinizde hiç nakit para yok ama üzülmeyin Servisimiz tüm parça işçilik ve tamir ücretini kredi kartı ile kapıda alabiliyor.

Güleryüzlü ve konusunda uzman teknik servis personelimiz her türlü klima servis arızasında hizmetinizdedir. Servisimiz her türlü cihaz arızalarında müşteri odaklı davranarak kaliteli işçilik ve uygun fiyat çözümleri üretir.

Servisimiz tüm işçilik ve tamir sırasında kullandığı orjinal parçalar için 1 yıl garanti vermektedir.

Bir Cevap Yazın