Maltepe Bosch Servisi

Maltepe İstanbul un eski ve büyüyen ilçelerinden birisidir bu büyümeye paralel olarak her geçen gün artan servis ihtiyacını Maltepe Bosch Servisi ile gidermeye çalıştık ve bunda da başarılı olduk, çünkü Maltepe Bosch Servisi ekonomik bir servistir aynı zamanda da kaliteli ve titiz çalışarak tamirat sonra sonrasında ürün sahibinin canını sıkacak pislenmiş bir mutfak yada oda bırakmaz. Maltepe de Bosch Markalı Klima, Kombi ve Tüm beyaz eşyaların bakımını yapan servisimiz bir telefon ile hemen adresinizde.

Eşsiz güzel sahili ile İstanbul’umuzun nüfuslu beldelerinden biri olan Maltepe ve Altayçeşme, Altıntepe, Aydınevler, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Cevizli, Çınar, Esenkent, Feyzullah, Fındıklı, Girne, Gülensu , Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı mahallesi, Zümrütevler vb. tüm semt ve mahallelerine yıllardır faaliyet gösteren Kılınç servis, Maltepe Bosch Servisi ekibi olarak bu uzun yıllar hizmet vermenin paha biçilmez getirileri olan bilgi birikimi ve deneyim ile teknolojik gelişmeler ile yoğurarak hizmet vermeye devam etmektedir.
maltepe-bosch
10 adet sağlık ocağı ve 1 dispanser olup ayrıca 3 adet de özel hastahaneyle 15 adet özel dispanser ve poliklinik ve 6 adet özel laboratuarın hizmet verdiği Maltepe semt ve mahallelerine yirmi yılı aşkın süredir Bosch beyaz eşya, klima, kombi tamir, bakım ve onarım servis hizmetlerini sunmakta olan Maltepe Bosch Servisi, bosch markasına yakışır teknolojik alt yapıyla donanımlı mobil araçları işinin ehli teknik kadrosu ile sağladığı başarı ve memnuniyeti sayesinde teknik servis sektörünün liderlerinden olmuştur.

Liderlik vasfı gereği anı zamanı çağı teknolojiyi takip etmiş ve kadrolarına iyi eğitim verip çağdaş kalarak en hızlı servis hizmetini en kaliteli sunmayı başarmıştır. Bosch markasının kalite standartlarına değişen teknolojik gelişmelerine adapte olabilmiş teknik servis ekibi, iletişim konusunda eğitimli 444 1 964 çağrı merkezi operatörleri, teknolojik ekipmanlar ile donanımlı mobil araçları ile hizmet anlayışı konusunda yeni bir devir açmıştır.

bosch-maltepe

İnternet üzerinden veya çağrı merkezimize 444 1 964 gelen çağrıların, çağrı merkezimiz tarafından koordineli olarak adresinize en yakın mobil servis ekibi en kısa sürede size ulaşıp en hızlı servisi en kaliteli şekilde uygulayıp var olan probleme müdahale ile sorunu çözümlemektedir. Arıza tespiti yapılıp fiyat onayı alındıktan sonra işinin ehli teknik servis kadromuz arızalı ürüne müdahale etmektedir.

Mobil Servis araçlarımız teknolojik ekipmanlar, teknik servis konusunda uzman teknik servis personelleri ile yapılandırılmıştır. Tespit edilen arızanın durumuna göre teknik servis personelimiz yerinde çözüm bulmakta veya yine donanımlı atölyemize getirmektedir. Tamiri tamamlanan arızalı ürünler tarafımızdan bir yıl süreyle aynı arızayı göstermesi halinde ücretsiz tamir hizmeti verileceğine dair yapılan belge ile birlikte adresinize teslim edilmektedir.

En hızlı ve en kaliteli servis hizmetini uygun fiyatlar ile almak isterseniz
444 1 964

Bir Cevap Yazın