Pendik Bosch Servisi

Büyük yangınlara sahne olup kül olan, adeta küllerinden yeniden doğan bir şehir olan Pendik, bugün marinası, deniz ulaşımı ve 9 km ye varan sahil şeridiyle metropol bir alandır. Pendik içinden gelen Bosch servisi talepleri için çok uzun yıllardan beri hizmet veren Pendik Bosch servisi bölgeye adını duyurmuş, birinci tercih sebebi olmayı başarmış profesyonel bir kuruluştur.

demirnet-pendik-bosch

Bosch ürünlerin çok tercih edilen ürünler olduğunu hepimiz biliyoruz. Bosch markasının ev aletleri kategorisinde 4 yıldır memnuniyet ödülü aldığını da biliyoruz. Tabii bütün elektronik ürünlerde olduğu gibi bu ürünler de arızalanıyor. Pendik Bosch servisimizin verilerine göre arızaların büyük bir kısmı yanlış kullanıma dayalı kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Kullanıcıların aldıkları ürünlerin kullanım talimatlarını mutlaka okumanızı öneriyoruz. Çünkü gelişen teknoloji ile birlikte kullandığımız ürünlerin üretim teknolojileri de gelişmiş ve farklı hassasiyetler oluşmaya başlamıştır. Bu bilinç dâhilinde zaten biliyorum demeden önce mutlaka talimatları okuyunuz.
Kaliteli, hızlı, etkili ve nitelikli bir Bosch servisi hizmeti almanız için, eğitimli Bosch uzmanlarımız, çağdaş arıza tespit ve ölçüm cihazlarımız, tam donanımlı servis araçlarımız ve yıllardır bizden hiç vazgeçmeyen memnun müşteri referansımızla hazır durumdayız.  Biz 7/24 arayabilirsiniz.  
Bu küçük hatırlatma ile birlikte Pendik Bosch servisi organizasyonumuzun da bu uygulamayı servis hizmetlerindeki tekniklerinde yansıttıklarını bildirmek isteriz. Aynı şekilde gelişen teknoloji ile değişen ürünler ve çalışma prensipleri bizlerin de yakından takip etmesini gerektiren bir zorunluluktur. Kaliteli bir servis hizmeti ancak müdahale ettiğimiz ürünü iyi tanıyarak verilebilir.
Örneğin artık klimalarda doğa dostu R410A klima gazı kullanılmaktadır. Bu basit gelişim bile farkında olmayan onlarca servis firması olduğunu asla unutmayınız. Bu kadar basit konuları bile takip etmeyen servis firmalarının sahnede olduğu sektör içinde müşterilerimize elimizden geldiğince kaliteli servis bilincini aşılamaya gayret ediyoruz.
Çünkü profesyonel bir servis firması size ek bütçe sorunu yaratmaz, aksine bütçenizi koruma altına alır. Evinize ciddi tutarlar ödeyerek aldığınız Bosch markalı klima, kombi, beyaz eşya grubunuzu, ehil olmayan ellere teslim ettiğinizde maalesef geri dönüşü mümkün olmayan sorunlara kapı açmış olursunuz. Bunun önüne geçmek için Pendik Bosch servisi organizasyonumuz başta olmak üzere toplumu bilgilendirme çalışmalarımız düzeli olarak yapıyoruz.

Bir Cevap Yazın